Teslimat & İade & Değişim

Teslimat

101DZYN.com’dan vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilmektedir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize 7-10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Olası gecikmeler tarafınıza kayıtlı telefon numaranız ve e-posta adresinizden iletilecektir.

101DZYN’dan satın aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek

 Umarız yaptığınız alışverişten memnun kalmışsınızdır. Herhangi bir nedenden dolayı siparişinizi iade etmek veya değiştirmek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İade Koşulları

  Websitemizden satın almış olduğunuz ürünleri siparişin size ulaşma tarihini takip eden 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

 1- Ürünü teslim aldığınız tarihten itiberen ETİKETİ ÜZERİNDE ve KULLANILMAMIŞ olarak , 14 gün içinde iade [at] 101dzyn.com

adresine e-posta ile bildirim yapmak şartıyla hiç bir neden göstermeden iade edebilirsiniz.

2- İade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için kargo ve teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.

1 ve 2. madde de belirtilen şartlar yerine gelmesini takip eden 10 gün içinde iade için; ÜRÜNÜN bedeli ödeme yapılan karta , ödeme şekline göre   iade edilir. (taksitli alışverişte iade taksitli olarak gerçekleştirilir)

İade edilen ürünün Kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedelinden kargo masrafları kesilerek iade edilir.

Önemli Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan, bedeli iade edilememektedir

Paketli bozulan ürünlerde de iade kabul edilmez.

ÜRÜN teslimatı sonrasında herhangi bir sebepten dolayı, işlem yapılan kredi kartının ait olduğu Banka/finansman kurumunun ÜRÜN bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ÜRÜN en geç 3 gün içinde ALICI tarafından tüm giderleri ALICI’ya ait olmak üzere SATICI’ya iade edilir. SATICI’nın ÜRÜN bedeli alacağını takip dahil diğer tüm akdi-kanuni hakları ayrıca ve herhülakarda saklıdır.

ÜRÜN’ün normal satış koşulları dışında olağanüstü durumlar (hava muhalefeti, deprem, sel, yangın gibi) nedeni ile 14 günlük süre zarfında teslim edilememesi ve gecikmenin 10 günü aşması söz konusu ise, SATICI teslimat ile ilgili olarak ALICI’yı bilgilendirir. Bu durumda ALICI siparişi iptal edebilir, benzer bir ürün sipariş edebilir veya olağanüstü durum sonuna kadar bekleyebilir. Sipariş iptallerinde ÜRÜN bedeli tahsil edilmiş ise iptalden itibaren 10 gün içinde ALICI’ya iade edilir. Kredi kartlı ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır.

Submit a Comment